piątek, 26 września 2014

Informacje o Grze.

  Każdy kto lubi gry online, z pewnością dobrze zna Counter Strike 1.6 NS. Gra mimo, że nie należy do najnowszych, dosłownie zwojowała rynek strzelanek online. Minęło już wiele lat od momentu jej wydania, jednak nadal zyskuje ona bardzo duże zainteresowanie pośród graczy na całym świecie. Grafika nie jest już najlepszej jakości, mimo to cenią ją sobie zarówno młodzi gracze jak i Ci nieco starszej daty, głównie ze względu na jej grywalność.
  CS 1.6 opiera się przede wszystkim na konieczności toczenia zespołowej gry. Tutaj w pojedynkę nie jesteśmy w stanie niczego zdziałać. Tylko dzięki dobremu porozumieniu, możemy liczyć na wygraną. Counter Strike 1.6 tworzą dwie grupy graczy walczące przeciwko sobie. Oczywiście możliwe jest wyeliminowanie uczestników gry z przeciwnej drużyny. Głównym celem jest jednak wykonywanie powierzonych nam zadań, takich jak wysadzenie budynku, przekazanie informacji lub też uratowanie zakładników z rąk terrorystów. Oczywiście za każde dobrze wykonane zadanie, zostajemy odpowiednio dobrze nagrodzeni. W zamian za wygraną dostajemy punkty oraz pieniądze, z których zrobimy potem użytek. Dzięki nim możliwe jest dokonanie przez nas zakupów niezbędnych przedmiotów, uzbrojenia. Nie prawdą jednak jest, że Counter Strike 1.6 posiada tylko system nagród. Przewidywane są także dotkliwe kary, takie jak utrata przedmiotów, punktów lub też pieniędzy. Karę dostaniemy za niedostosowanie się do zaleceń, atak na członka swojej drużyny a także zabicie zakładnika, którego mieliśmy uwolnić. Zaczynając swoją przygodę z tą grą, powinniśmy pamiętać, iż znajdziemy w niej również wiele realistycznych odniesień. Nowi użytkownicy powinni także pamiętać, że podczas poruszania się odgłosy naszych kroków słyszalne są przez innych graczy, co z pewnością zdradzi nasze położenie.
 Gra ta zdobyła tak wielką popularność w Polsce jak i na całym świecie, że co najmniej kilka razy do roku organizowane są liczne turnieje oraz pojedynki. Oczywiście spotkania odbywają się w realnym świecie. W przypadku turniejów w Polsce i innych krajach, możemy brać w nich udział online. Jako ciekawostkę dodamy jeszcze, iż od jakiegoś czasu to właśnie nasi rodacy uważani są za mistrzów Cunter-Strike. Warto zauważyć, że twórcy gry starają się raz na jakiś czas wypuścić na rynek aktualizację, dzięki której może ona zyskiwać coraz więcej ciekawych opcji. Zapraszamy do pobierania i testowania różnych wersji CS 1.6.

1 komentarz: